Competitive Intelligence

Systematický a etický proces shromažďování, analyzování a využívání externích informací, které mohou ovlivňovat záměry subjektu, jeho rozhodnutí a fungování.

MOTO:  „To co bylo dříve úspěšné, Vám nemusí zajistit úspěch nyní!

Competitive Intelligence je někdy taky označován, jako Market Intelligence nebo Business Intelligence.

Současná doba recese zvýšila zájem firem o sofistikované analýzy firemních dat. Zájem o takzvané analýzy Business Intelligence stoupá mnohem víc, než v dobách ekonomického boomu.

competitive_langermarketing

Znáte svoji konkurenci?

Zeptejte se nás, jak můžeme pomoci i Vám!

„To co moudrým vládcům a dobrým vojevůdcům umožňuje zaútočit, zvítězit a docílit věcí nedosažitelných ostatním lidem, jsou včasné informace a znalost.“

(Sun Tzu, UMĚNÍ VÁLKY)

Kontaktní formulář

Permanent link to this article: https://www.langermarketing.eu/competitive-intelligence

Nezávislá komplexní marketingová společnost Langer marketing s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2005 zaměřuje a také nabízí klientům komplexní marketingové řešení šité na míru v oblastech výzkumu trhu a výzkumu veřejného mínění, konzultační a poradenskou činnost, retail monitoringu, promoakce a merchandising. Specializujeme se na Mystery shopping - hodnocení kvality zákaznického servisu, Competitive Intelligence - konkurenční zpravodajství, školení, koučink a vzdělávání zaměstnanců a další služby v oblasti lidských zdrojů, nejen optimalizace v oblasti vztahů se zákazníky, ale i vztahů na pracovišti. Langer marketing s.r.o. dodržuje etické principy a metodická pravidla sdružení ESOMAR, SIMAR, MSPA a SCIP, stejně jako interní směrnice pro mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění. Pro Mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění máme vypracovaný speciální kodex Mystery shoppera a tazatele.