O nás

Langer marketing - komplexní marketingová agentura

Nezávislá komplexní marketingová společnost Langer marketing s.r.o., se již od svého vzniku v roce 2005 zaměřuje a také nabízí klientům komplexní marketingové řešení šité na míru v oblastech výzkumu trhu a výzkumu veřejného míněníkonzultační a poradenská činnost, retail monitoring, promoakce merchandising. Specializujeme se na Mystery shopping – hodnocení kvality zákaznického servisu, Competitive Intelligence – konkurenční zpravodajství, školení, koučink a vzdělávání zaměstnanců a další služby v oblasti lidských zdrojů, nejen optimalizace v oblasti vztahů se zákazníkyale i vztahů na pracovišti, včetně v současné době velmi žádaných kontrol dočasně práce neschopných zaměstnanců.

Langer marketing s.r.o. dodržuje etické principy a metodická pravidla sdružení ESOMAR, SIMAR, MSPA a SCIP, stejně jako interní směrnice pro mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění. Pro Mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění máme vypracovaný speciální kodex Mystery shoppera a tazatele.
Prostřednictvím marketingového výzkumu odpovídá společnost Langer marketing s.r.o. svým klientům na nejčastější otázky:

Děláme to správně?
Jaké věci dělat?
Jak věci dělat?
Jak to dělá konkurence?

Kontakty - E-maily

Permanent link to this article: https://www.langermarketing.eu/langer-marketing

Nezávislá komplexní marketingová společnost Langer marketing s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2005 zaměřuje a také nabízí klientům komplexní marketingové řešení šité na míru v oblastech výzkumu trhu a výzkumu veřejného mínění, konzultační a poradenskou činnost, retail monitoringu, promoakce a merchandising. Specializujeme se na Mystery shopping - hodnocení kvality zákaznického servisu, Competitive Intelligence - konkurenční zpravodajství, školení, koučink a vzdělávání zaměstnanců a další služby v oblasti lidských zdrojů, nejen optimalizace v oblasti vztahů se zákazníky, ale i vztahů na pracovišti. Langer marketing s.r.o. dodržuje etické principy a metodická pravidla sdružení ESOMAR, SIMAR, MSPA a SCIP, stejně jako interní směrnice pro mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění. Pro Mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění máme vypracovaný speciální kodex Mystery shoppera a tazatele.