Proč nás

Dynamicky rostoucí marketingová společnost.

 

Samozřejmostí je pro nás naprosto otevřený, velmi osobní a flexibilní přístup. Spojíme Vaše znalosti s našimi zkušenostmi a nadhledem.

Víme jak je Váš čas drahý a zjištěné informace cenné,  jsme schopni zajistit předání informací v co nejkratším termínu. Např. při Mystery shoppingu ihned po jeho provedení.

Klientům nabízíme jak jednorázové služby, tak komplexní řešení včetně dlouhodobé spolupráce. Společně vždy nalezneme řešení.

Všechna naše řešení jsou šitá na míru konkrétnímu klientovi. Jsme si velmi dobře vědomí toho, že každý obor je velmi specifický.

Pro naše Mystery Shopperytazatele a spolupracovníky máme vypracovaný vnitřní etický kodex.

Nad rámec našeho etického kodexu dodržujeme etický kodex a podmínky mezinárodních sdružení: MSPA, ESOMAR, SIMAR a SCIP.

Důvodů proč se rozhodnout právě pro naše služby je hodně.
Správné rozhodnutí je však zcela na Vás!

Naše týmy jsou složené z lidíkterým záleží na tom, aby byli pyšní na svoji práci.
Každý projekt má na starosti vždy jeden Project managerVýsledky a průběh projektu můžete kdykoliv sledovat na našem chráněném on-line portále.

Již předtím jsme získali bohaté zkušenosti v práci pro největší společnosti v oboru, ne nadarmo tedy tvrdíme, že…

„naši konkurenti byli dříve jedničkami na trhu díky nám!“

Vaše služby či obchod uděláme ještě dokonalejší, neboť jen tak je dnes možné uspět! Naším hlavním cílem je přinášet zákazníkům růst a zisk.

Nespoléháme se jen na stará a osvědčená řešení, ale neustále přicházíme s novými technologiemi a postupy. Vždy je naším cílem nabídnout klientovi nějakou přidanou hodnotu.

Při své práci nabízíme velmi osobní a flexibilní přístup. Pro své klenty zajišťujeme komplexní marketingové služby, včetně konzultačních služeb a poradenství.

Ke každému klientovi je přistupováno zcela individuálně a to ať už se jedná o dlouhodobou, krátkodobou, či jednorázovou spolupráci. Dbáme vždy na velmi otevřený vztah s klientem. Tento profesionální přístup s možností stanovení individuálního řešení dílčích i komplexních projektů nám umožňuje nabídnout celé spektrum služeb šitých na míru s ucelenou prezentací výsledků a nabídkou komplexního poradenství.

Permanent link to this article: https://www.langermarketing.eu/proc-nas

Nezávislá komplexní marketingová společnost Langer marketing s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2005 zaměřuje a také nabízí klientům komplexní marketingové řešení šité na míru v oblastech výzkumu trhu a výzkumu veřejného mínění, konzultační a poradenskou činnost, retail monitoringu, promoakce a merchandising. Specializujeme se na Mystery shopping - hodnocení kvality zákaznického servisu, Competitive Intelligence - konkurenční zpravodajství, školení, koučink a vzdělávání zaměstnanců a další služby v oblasti lidských zdrojů, nejen optimalizace v oblasti vztahů se zákazníky, ale i vztahů na pracovišti. Langer marketing s.r.o. dodržuje etické principy a metodická pravidla sdružení ESOMAR, SIMAR, MSPA a SCIP, stejně jako interní směrnice pro mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění. Pro Mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění máme vypracovaný speciální kodex Mystery shoppera a tazatele.