Registrace

Registrace pro spolupracovníky

Velmi náročná kritéria pro využití Mystery Shopperů, tazatelů a dalších spolupracovníků na projektech, vyžadují poskytnutí osobních údajů.

Bez znalosti těchto údajů, není možné spolupracovníka na Mystery shoppingu, Competitive intelligence nebo jiné vhodné práce a projekty oslovit.“

Poskytnuté osobní údaje slouží výhradně k účelům Agentury Langer marketing s.r.o.

Vyplněním registračního formuláře udělujete souhlas Agentuře Langer marketing s.r.o., k nakládání s Vašimi osobními údaji v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.

Přístup pro REGISTRACI.

V případě dotazů nás kontaktujte:

Kontaktní formulář

Permanent link to this article: https://www.langermarketing.eu/registrace

Nezávislá komplexní marketingová společnost Langer marketing s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2005 zaměřuje a také nabízí klientům komplexní marketingové řešení šité na míru v oblastech výzkumu trhu a výzkumu veřejného mínění, konzultační a poradenskou činnost, retail monitoringu, promoakce a merchandising. Specializujeme se na Mystery shopping - hodnocení kvality zákaznického servisu, Competitive Intelligence - konkurenční zpravodajství, školení, koučink a vzdělávání zaměstnanců a další služby v oblasti lidských zdrojů, nejen optimalizace v oblasti vztahů se zákazníky, ale i vztahů na pracovišti. Langer marketing s.r.o. dodržuje etické principy a metodická pravidla sdružení ESOMAR, SIMAR, MSPA a SCIP, stejně jako interní směrnice pro mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění. Pro Mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění máme vypracovaný speciální kodex Mystery shoppera a tazatele.