Zkušenosti

Naše zkušenosti:

Automotive
Marketingové a reklamní agentury
Právní kanceláře
Pracovní agentury
Banky a pojišťovny
Finanční skupiny
Stavební spořitelny
Nebankovní finanční společnosti
Čerpací stanice
Cestovní kanceláře a agentury
Televizní a rozhlasové společnosti
Lékárenské společnosti
Hotelové, restaurační a stravovací společnosti
Telekomunikační společnosti
Hobby markety
Prodejny oděvů a obuvi
Prodejny elektro
Hypermarkety a supermarkety
Diskontní prodejny
Prodejny sportovních a turistických potřeb
Ostatní prodejny
Politické strany a sdružení
Logistické společnosti
Nákupní centra
Dodavatelé elektřiny a plynu
Tabákové společnosti
Potravinářské společnosti
Ostatní společnosti

Permanent link to this article: https://www.langermarketing.eu/spoluprace

Nezávislá komplexní marketingová společnost Langer marketing s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2005 zaměřuje a také nabízí klientům komplexní marketingové řešení šité na míru v oblastech výzkumu trhu a výzkumu veřejného mínění, konzultační a poradenskou činnost, retail monitoringu, promoakce a merchandising. Specializujeme se na Mystery shopping - hodnocení kvality zákaznického servisu, Competitive Intelligence - konkurenční zpravodajství, školení, koučink a vzdělávání zaměstnanců a další služby v oblasti lidských zdrojů, nejen optimalizace v oblasti vztahů se zákazníky, ale i vztahů na pracovišti. Langer marketing s.r.o. dodržuje etické principy a metodická pravidla sdružení ESOMAR, SIMAR, MSPA a SCIP, stejně jako interní směrnice pro mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění. Pro Mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění máme vypracovaný speciální kodex Mystery shoppera a tazatele.

Banky a pojišťovny

Naše zkušenosti: Česká spořitelna, a.s. Komerční banka, a.s. Citibank, a.s. Česká pojišťovna, a.s. ČSOB, a.s. Direct pojišťovna, a.s. eBanka, a.s. GE Money Bank, a.s. Generali pojišťovna, a.s. Kooperativa pojišťovna, a.s. Poštovní spořitelna, a.s. Raiffeisbank, a.s.

Čerpací stanice

Benzina a.s. OMV Gas & Power GmbH Shell Czech Republic, a.s. Armex Oil, s.r.o.

Hotelové, restaurační a stravovací společnosti

AmRest, s.r.o. Eurest, s.r.o. McDonald’s ČR, spol. s r. o. HOTEL ALCRON spol. s r.o. Radisson SAS Carlton Hotel

Marketingové a reklamní agentury

AcNielsen s.r.o. Positive s.r.o. Agentura Gate Ipsos Tambor s.r.o. Market Vision s.r.o. SCAC s.r.o. IBRS s.r.o. Field Research, s.r.o. Le Panel International s.r.o. Check GmbH Great Cape, s.r.o. InPucto, s.r.o. KNO Česko, s.r.o. Synovate s.r.o. Multisearch GmbH Monit s.r.o. Checkstone GmbH Helion Market Research CVBA Bare International Barth-media, a.s. Tornado CZ, a.s.

Právní kanceláře

AK Doležalová & Hruška

Automotive

AAA Auto, a. s. Auto HELLER, s. r. o. Autocentrum BARTH, a. s. Autocentrum Olomouc, s. r. o. BMW Vertriebs GmbH Citroën Česká republika, s. r. o. Import WOLKSVAGEN Group, s. r. o. –  (Škoda, Audi, VW, Seat, užitkové vozy) General Motors Southeast Europe Ltd. Honda Česká republika, s. r. o. Hyundai Motor Czech, s. …